Saugaus eismo akcija Druskininkų savivaldybės gyventojams
2015-02-19 10:29
Spausdinti

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Artūras Glavinskas ir specialistė Edita Vaitkevičiūtė kartu su VĮ „Alytaus regiono keliai“ Saugaus eismo skyriaus inžiniere Neringa Bujakauskaite druskininkiečiams organizavo saugaus eismo akciją.

Šiuo metų laiku didžiąją paros laiko dalį sudaro tamsus metas. Dažnai vyrauja rūkas, lietus ar sniegas. Būtent dėl šių priežasčių iškyla didžiausias pavojus pėstiesiems eismo dalyviams ir dviratininkams keliaujant keliu. Bendras siekis vienijantis komisariatą ir kelių įmonę yra gerinti eismo saugumą keliuose, ugdant atsakingus ir sąmoningus eismo dalyvius.

Vasario 13-ąją organizatoriai lankėsi Druskininkų savivaldybės gyvenvietėse: Leipalingyje, Jovaišiuose, Kamorūnuose, Druskininkėliuose, Černiauskuose, Didžiasalyje, Guronyse, Krivonyse, Gerdašiuose, Lipliūnuose, Diržuose. Sutiktiems pėstiesiems ir dviratininkams buvo dovanojami šviesą atspindintys elementai – atšvaitai ir liemenės. Taip pat buvo priminta, jog einant neapšviestu kelkraščiu arba važiuojamosios dalies kraštu tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui, elementai prie drabužių turi būti prisegti gerai matomoje vietoje. Tuo tarpu, dviratininkai buvo raginami vilkėti ryškiaspalves liemenes, ne tik dėl gręsiančios nemažos baudos, bet ir dėl to, kad važiuojant keliu, jos daro mus matomais transporto priemonių vairuotojams.

Ne vieną akcijos dalyvį policijos pareigūnų sutikimas kelyje privertė išsigąsti, tačiau paaiškinus apie vykdomą akciją, pastarieji dėkojo už padovanotas šviesą atspindinčias priemones ir žadėjo visuomet jas naudoti.

Atnaujinta 2015-03-03 07:14